نظرسنجی: اگر قرار باشد به مدت 6 ماه در اسارت باشید برای محل اسارت از سه گزینه زیر حق انتخاب یکی رو داشته باشید، کدوم گزینه رو انتخاب می کنید؟
یک باغ میوه که خوراکم فقط از اون باغ تهیه میشه اما هیچ وسیله ای برای استفاده ندارم
یک دامداری که انواع دام در اختیارمه که برای تغذیه استفاده کنم ولی هیچ وسیله ای برای استفاده ندارم
یک مزرعه از انواع حبوبات و غلات که برای تغذیه در اختیارمه اما هیچ وسیله ای برای استفاده ندارم.
یک استخر پرورش ماهی که برای تغذیه در اختیارمه اما هیچ وسیله ای برای استفاده ندارم.
یک مزرعه از انواع علوفه که برای تغذیه در اختیارمه اما هیچ وسیله ای برای استفاده ندارم.
محیطی مملو از انواع کرم و سوسک که برای تغذیه در اختیارمه اما هیچ وسیله ای برای استفاده ندارم.
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معمای تغذیه ای
در این تاپیک یک سوال مطرح می کنم، از کاربران و بازدیدکنندگان میخام یکی از سه گزینه رو برای جواب انتخاب کنن و البته برای انتخابشون یک توضیح هم در قسمت ارسال پاسخ بنویسن که خیلی بهتره. سوال خیلی هوشمندانه است و در نهایت پاسخی که از نظر سنجی بدست میاد معنی خیلی جالبی خواهد داشت که براتون توضیح خواهم داد.
منظور از این جمله که "وسیله ای برای استفاده ندارم" اینه که در اون ظرایط برای استفاده از منابع غذایی وسیله ای مانند چاقو، قاشق، چنگال، وسیله پخت خوراک و ... در اختیار نداریم تا با اون غذا آماده کنیم.
پاسخ
به نظر من تنها چیزی که بدون استفاده از وسیله میشه خورد فقط میوه است و بس.
پاسخ
(01-11-2017, 08:25 PM)modir نوشته: به نظر من تنها چیزی که بدون استفاده از وسیله میشه خورد فقط میوه است و بس.

منم با مدیر موافقم
پاسخ
میوه را راحت تر از بقیه چیزا میشه خورد البته اگه دو گزینه می تونستم انتخاب کنم غلات رو هم میشد، به هر حال حیوان رو نمیشه بدون هیچ وسیله ای خورد.
 IdeaMy 
پاسخ
اگه پاش بیفته میشه حیوانات رو هم بدون وسیله با دست تکه تکه کرد و خورد.
پاسخ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

تایید تصویری
لطفا متن داخل تصویر را عیناً وارد نمائید، این فرایند برای جلوگیری از ربات‌های هرزه‌گر خودکار می‌باشد.
تایید تصویری
(غیرحساس به بزرگی و کوچکی حروف)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان